… moderní přístup k (tradiční) české kuchyni …

Élite Garden Restaurant

V restauraci Élite Garden, která se nachází v unikátní historické budově ze 14. století v centru Prahy pouhých 100 m od metra Národní třída, na Vás dýchne atmosféra tradiční české gastronomie.

Je ideálním místem pro oběd s přáteli či kolegy, stejně jako oázou klidu, kam můžete zavítat na dobrou večeři a sklenku vína po rušném dni stráveném v centru města.

Součástí restaurace je příjemná zahrádka ve vnitrobloku, která poskytne dostatek klidu k vychutnání Vámi vybraných specialit a nabízených nápojů.

Čekají zde na Vás poctivé chutě převážně tradiční české kuchyně připravené pod vedením šéfkuchaře  Marka Patrase.  Naše nabídka vychází z tradičních receptů, jejichž základem jsou pečlivě vybrané suroviny převážně od místních dodavatelů, zpracované dle trendů moderní úpravy.

Připojení k Wi-Fi je v prostorách restaurace a zahrádky Élite Garden zdarma.

SNÍDAŇOVÝ BUFET 

(Po – Pá, 6:45 – 10:30)

Začněte den snídaní u nás! Vybírejte z široké nabídky cereálií, čerstvého ovoce, moučníků, široké nabídky uzenin a sýrů, teplých snídaňových pokrmů nebo si objednejte omeletu, jak ji máte rádi.

Součástí bufetu jsou i snídaňové nápoje.

Snídaňový bufet – 225,- Kč / osobu.

 

OBĚDOVÁ NABÍDKA  

(Po – Pá, 11:30 – 14:00)

  • POLEDNÍ BUFET:  Út, Čt               179,- Kč – neomezená konzumace

  • POLEDNÍ MENU: Po, St, Pá         145,- Kč - 3 chodové menu

Polední bufet Vám nabízí široký výběr pokrmů a možnost ochutnat tak od každého něco. Součástí je polévka dne, salátový bar včetně farmářských salátů, teplé masové i bezmasé pokrmy a dezerty.

Obědový bufet

Polední servírované menu nabízí možnost výběru chodů z polední nabídky libovolně nebo formou 3 chodového menu za zvýhodněnou cenu.

 

A LA CARTE MENU – VEČERNÍ PROVOZ

(Po – Pá, 14:00 – 22:00, So + Ne, 17:00 – 22:00)

Vaříme elegantní poctivá jídla z kvalitních surovin dle tradičních receptů, zaměřujeme se převážně na českou kuchyni. Oblíbenou a žádanou specialitou našich hostů je kupříkladu konfitované jehněčí kolínko se smetanovým špenátem, perlička nebo dušená hovězí líčka na černém pivě.

Jídelní lístek

Nápojový lístek

 

SEZÓNNÍ NABÍDKA

Tak jako se v průběhu roku mění příroda, mění se i podoba našich specialit s využitím sezónních surovin a produktů, prezentovaných formou sezónního jídelního lístku.

KONTAKT:

Tel.: +420 211 156 530 (restaurace), +420 211 156 500 (recepce)

E-mail: restaurant@elitegarden.cz

http://elitegarden.cz/

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Příjemce tržby eviduje tržby ve zjednodušeném režimu, tzn. je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně nejpozději do 5 dnů.“ eviduje-li  poplatník v daném  pokladním místě tržby ve zjednodušeném režimu.

Udělejte si rezervaci

Firemní zákazníci