… svěží bufet v moderním stylu…

Élite Garden Restaurant

Nově zrekonstruovaná restaurace Élite Garden se nachází v unikátní historické budově v Ostrovní ulici, pouhých 100 m od Národní třídy. Je tak ideálním místem pro oběd s přáteli či kolegy. Její součástí je rovněž příjemná zahrada ve vnitrobloku, která poskytne dostatek klidu k vychutnání Vámi vybraných specialit.

V Élite Garden na Vás čekají pokrmy české a mezinárodní kuchyně připravené pod vedením šéfkuchaře Marka Patrase. Naše nabídka vychází z tradičních surovin a receptů, které zpracováváme dle trendů moderní přípravy, s důrazem na zachování jejich přirozené chuti a s přihlédnutím na trendy zdravé výživy.

Speciality jsou prezentovány v době letního obědového provozu formou poledního menu (Po, St, Pá), vybírat můžete samozřejmě i ze stálého jídelního lístku. Každé úterý a čtvrtek na Vás čeká oblíbený obědový bufet, který Vám dává možnost vybrat si dle libosti. Součástí bufetu je salátový bar s výběrem farmářských salátů, polévka dne a teplé speciality. A na závěr samozřejmě sladká tečka v podobě domácích dezertů.

Pokud k nám zavítáte v odpoledních či večerních hodinách, můžete vybírat z našeho večerního a la carte menu a ochutnat některou ze specialit šéfkuchaře, např. lanýžové rizoto s parmezánem nebo českou specialitu – dančí ragú se zeleninou, brusinkovou omáčkou a mandlovými kroketami.

 

Obědový bufet

Jídelní lístek

Nápojový lístek

 

Připojení k Wi-Fi je v prostorách restaurace a zahrádky Élite Garden zdarma.

OTEVÍRACÍ DOBA:

Po-pá    6:45 – 10:30, 11:30 – 22:00

So-ne    6:45 – 11:00, 17:00 – 22:00

 

KONTAKT:
Tel.: +420 211 156 530 (restaurace), +420 211 156 500 (recepce)

E-mail: restaurant@hotelelite.cz

http://elitegarden.cz/

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Příjemce tržby eviduje tržby ve zjednodušeném režimu, tzn. je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně nejpozději do 5 dnů.“ eviduje-li  poplatník v daném  pokladním místě tržby ve zjednodušeném režimu.

Udělejte si rezervaci

Firemní zákazníci