… moderní přístup k (tradiční) české kuchyni …

Élite Garden Restaurant

Aktuální provozní doba:

Vážení hosté,

s ohledem na aktuální vládní nařízení od 18. 12. jsme opět nuceni zavřít vnitřní prostory restaurace Élite Garden. 

V novém roce si u nás můžete obědy vyzvedávat ve výdejovém okénku od pondělí do pátku, a to v době od 11:00 – 14:00 hod. Aktuální polední menu naleznete na stránkách restaurace www.elitegarden.cz.

Váš Élite Garden tým

Provozní doba restaurace a lobby baru se vždy řídí aktuálním vládním opatřením v souvislosti s COVID-19 a až do dovolání je následující:

  • Snídaně:              denně 7:00–10:00
  • Restaurace:        ZAVŘENO
  • Lobby bar:          ZAVŘENO

V restauraci Élite Garden, která se nachází v unikátní historické budově ze 14. století v centru Prahy pouhých 100 metrů od metra Národní třída, na Vás dýchne atmosféra tradiční české gastronomie.

Je ideálním místem pro oběd s přáteli či kolegy, stejně jako oázou klidu, kam můžete zavítat na dobrou večeři a sklenku vína po rušném dni stráveném v centru města.

Součástí restaurace je příjemná zahrádka ve vnitrobloku, která poskytne dostatek klidu k vychutnání Vámi vybraných specialit a nabízených nápojů.

Čekají zde na Vás poctivé chutě převážně tradiční české kuchyně připravené pod vedením šéfkuchaře  Marka Patrase. Naše nabídka vychází z tradičních receptů, jejichž základem jsou pečlivě vybrané suroviny převážně od místních dodavatelů, zpracované dle trendů moderní úpravy.

Připojení k Wi-Fi je v prostorách restaurace a zahrádky Élite Garden zdarma.

SNÍDAŇOVÝ BUFET 

(pondělí–pátek  7:00–10:00)

Začněte den snídaní u nás! Vybírejte z široké nabídky cereálií, čerstvého ovoce, moučníků, široké nabídky uzenin a sýrů, teplých snídaňových pokrmů nebo si objednejte omeletu, jak ji máte rádi.

Součástí bufetu jsou i snídaňové nápoje.

Snídaňový bufet – 225 Kč / osobu.

 

OBĚDOVÁ NABÍDKA  

  • 3CHODOVÉ POLEDNÍ MENU 145 Kč (pondělí–pátek  11:00–16:00)

Polední servírované menu nabízí možnost výběru chodů z polední nabídky libovolně nebo formou 3chodového menu za zvýhodněnou cenu.

A LA CARTE MENU – VEČERNÍ PROVOZ

(pondělí–pátek 14:00–22:00, sobota–neděle 17:00–22:00)

Vaříme elegantní poctivá jídla z kvalitních surovin dle tradičních receptů, zaměřujeme se převážně na českou kuchyni.Mezi naše oblíbené speciality patří steak z vepřové krkovičky s pepřovou omáčkou, speciality z kuřecího masa „Supreme“ nebo náš hovězí burger Élite se smaženými bramborami a BBQ omáčkou.

Jídelní lístek

Nápojový lístek

Po uzavření restaurace je Vám k dispozici náš Lobby Bar (pondělí–pátek 10:00–24:00, sobota–neděle 12:00–24:00).

SEZÓNNÍ NABÍDKA

Tak jako se v průběhu roku mění příroda, mění se i podoba našich specialit s využitím sezónních surovin a produktů, prezentovaných formou sezónního jídelního lístku.

KONTAKT:

Tel.: +420 211 156 530 (restaurace), +420 211 156 500 (recepce)

E-mail: restaurant@elitegarden.cz

http://elitegarden.cz/

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Příjemce tržby eviduje tržby ve zjednodušeném režimu, tzn. je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně nejpozději do 5 dnů.“ eviduje-li  poplatník v daném  pokladním místě tržby ve zjednodušeném režimu.

Udělejte si rezervaci

Firemní zákazníci