POKOJE & SUITES

Dvoulůžkové pokoje typu Standard

Dvoulůžkové pokoje typu Standard

59 Dvoulůžkových pokojů typu Standard (manželské nebo oddělené postele)

Jedna manželská postel nebo dvě oddělená lůžka. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, LCD TV se satelitním příjmem, minibarem a trezorem. Součástí každého pokoje je koupelna s vysoušečem vlasů, vanou nebo sprchou. Možnost přistýlky (dětské postýlky) pro třetí osobu. Všechny pokoje typu Standard jsou nekuřácké.

Velikost pokoje průměrně 17 m².

+ Info
Dvoulůžkové pokoje typu Deluxe

Dvoulůžkové pokoje typu Deluxe

18 Deluxe pokojů (manželské nebo oddělené postele)

Deluxe pokoje nabízejí více pohodlí především díky své velikosti a doplňkovému vybavení jako je rychlovarný set pro přípravu kávy a čaje, rozšířená řada kosmetiky a malé polštářky pro Váš větší komfort.

Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, LCD TV se satelitním příjmem, minibarem a trezorem. Součástí každého pokoje je koupelna s vysoušečem vlasů, vanou nebo sprchou. Všechny Deluxe pokoje jsou nekuřácké.

Velikost pokoje průměrně 22 m².

+ Info
Pokoje typu Suite

Pokoje typu Suite

2 pokoje typu Suite

Prostorný Suite v renesančním stylu s malovaným stropem ze 17. století je chráněn pražskou radnicí jako pozoruhodná historická památka. Tento pokoj se nachází v prvním patře hotelu. Nádherný výhled do romantického dvora hotelu se zelenou zahradou umocňuje atmosféru staré Prahy. Apartmán má individuálně nastavitelnou klimatizaci, LCD TV se satelitním příjmem, minibarem a trezorem. Součástí pokoje je koupelna s vysoušečem vlasů a vanou.
 

Velikost pokoje: 35m².

 

Druhý pokoj typu Suite se nachází ve čtvrtém patře hotelu a nabízí oddělenou obývací část a ložnici, má individuálně nastavitelnou klimatizaci, LCD TV se satelitním příjmem, minibarem a trezorem. Součástí pokoje je koupelna s vysoušečem vlasů a vanou.
 

Velikost pokoje 29 m².

Oba pokoje typu Suite jsou nekuřácké.

+ Info

Udělejte si rezervaci

Firemní zákazníci